Jak přispět k rozvoji?

Jak přispět k rozvoji?

Last modified by Jakub Jirůtka on 2013-10-04, 11:10

Máte zajímavý nápad, projekt, který by mohl být užitečný pro rozvoj naší fakulty nebo univerzity? Tato stránka vám poradí, co máte dělat, aby se stal skutečností.

Jak sehnat na projekt peníze?

Je několik cest jak se dá váš nápad-projekt finacovat.

Vedení fakulty shromažďuje podněty pro rozvoj zde a do této tabulky můžete své podněty přidávat.

O těchto podnětech se jedná a hlasuje. Některé aktuálně navržené projekty již byly rozpracovány (rozpočet, řešitelský tým, předběžný harmonogram) a čekají na financování.

Grémium hlasuje o prioritách rozvoje a aktuální stav hlasování je zde:

Prioritní projekty jsou pak postupně financovány buď z rozpočtu fakulty, nebo z prostředků IRP (peníze z MŠMT, co ČVUT dostává na rozvoj).

Jak sehnat realizátory projektu?

Pokud jste vymysleli užitečný projekt, ale nemáte realizační tým, podělte se o nápad zde, případně ho ještě rozpracujte níže (zvýšíte tím jeho šance na úspěch). Pokud projekt získá prioritu, vyčlení se na něj kapacity z týmu rozvoje, nebo bude zadán externí firmě.

Navrhované projekty

K propagaci vašich projektů slouží prostor Projekty. V něm můžete vytvořit stránku popisující váš záměr a pomocí štítků (tagů) ho zařadit do konkrétní tématické kategorie, např.: is, labs, coure, research, cooperation. Přehled evidovaných rozvojových projektů najdete zde.

Tags:
Created by Pavel Kordík on 2013-09-04, 09:40

My Recent Modifications


This wiki is licensed under a Creative Commons BY-SA 3.0 license
XWiki Enterprise 5.4.1 - Documentation